20 Cze
2003
20 Cze
'03
17:31
On Friday 20 of June 2003 17:19, you wrote:
W LDAPie podział może być dowolny... :-P
A tu bym polemizował... jak się nie chce samemu przerabiać źródełek przydatnych progamów (vide qmail-ldap, samba, courier, etc) to lepiej się pewnych zasad trzymać. Pozdrawiam -- Adam Szpakowski Gliwickie Stowarzyszene Internautow -"GSI" oddzial Nexus e-mail: worf@nexus.gliwice.pl
8404
Wiek (w dniach)
8404
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Adam Szpakowski