4 Wrz
2007
4 Wrz
'07
19:33
2007/9/3, Jerzy Kolosowski <jerzykolosowski@poczta.onet.pl>:
Najwyraźniej nie używasz wersji hardened z pax'em i grsecurity. Był błąd w kodzie źródłowym. Już podesłałem łatkę, a ALEC ją założył.
Dzieki ;) Ogolnie chcialem zauwazyc ze na gentoo hardened mam duzo problemów ( uzywam layer7, imq, serwer pppoe ,php z suhosin itd) Oczywiscie wszystko da sie naprawić ale problemy sie pojawiają ;/... pozdr. -- Wojciech Ziniewicz Unix SEX :{look;gawk;find;sed;talk;grep;touch;finger;find;fl ex;unzip;head;tail; mount;workbone;fsck;yes;gasp;fsck;more;yes;yes;eje ct;umount;makeclean; zip;split;done;exit:xargs!!;)} _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
6871
Wiek (w dniach)
6871
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Wojciech Ziniewicz