19 Lip
2006
19 Lip
'06
06:20
Robert 'dzeus' Graużenis napisał(a):
PLD Developer a na Debianie zasuwa, amator jeden :)
Wiesz, na tej Alphie dwa podejścia do PLD robiłem i dwa razy się wysypało (chyba przez flagi optymalizacyjne). Na debianie od 1,5 roku spokój. Zdrowie. -- . Przemyslaw Stanislaw Knycz JID:djrzulf@kol.net.pl . | Net/Sys Admin, PLD Developer, Mobile: +48 601391681 | | Apple & Sun Microsystems Reseller http://knycz.net/ | | OSBRiDGE Wireless Authorized Distributor && Support | `- To see tomorrow's PC, look at today's Macintosh -'
7281
Wiek (w dniach)
7281
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Przemysław Stanisław Knycz