Re: [lms] Demon lmsd i różne konfigi
13 Mar
2007
13 Mar
'07
16:01
Matys Łukasz napisał(a):
Juz widze ze opcja z dodaniem drugi raz tego samego hosta odpada:/ Jakies inne pomysly?
jak nie host, to moduł podwoić ;) -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg:2275252 LAN Management System Developer http://lms.org.pl _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
7046
Wiek (w dniach)
7046
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
A.L.E.C