Re: [lms] Kiedy kolejny zlot LMS'a?
24 Mar
2007
24 Mar
'07
01:24
PcBig Komputery napisał(a):
Mogę takie spotkanie zorganizować
jestem z Szczecina
Jeżeli zbierze się troszkę chętnych to zapraszam.
mam lokal i mam mozliwości
gawozo
Jezeli spotkanko bedzie w ramach granic polskich to na pewno bede;-). Bardzo chetnie uscisne dlon developerom. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
7035
Wiek (w dniach)
7035
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Matys Łukasz