Re: [lms] Autowylogowanie - jak wyłączyć?
4 Lis
2007
4 Lis
'07
19:09
Iwona Rosin pisze:
Nie wiem jak tam było w poprzdnich wersjach ale w 10 wyłącz opcje w konfiguracji i powinno zalatwic sprawe
nie prawda, jeśli usuniesz, to zostanie przyjęte domyślne ustawienie 600 sekund, to samo gdy się ustawi 0. -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg:2275252 LAN Management System Developer http://lms.org.pl _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
6811
Wiek (w dniach)
6811
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
A.L.E.C