Marek Adamski napisał(a):
MK> 1.4 to wersja stabilna, nie rozwojowa.
Tak, ale jeszcze całkiem nie dawno była wersją rozwojową. Więc dopóki była wersja 1.4.0rc3, albo rc4 (nie pamiętam dokładnie) to pinger się kompilował, ale po zmianach w 1.4.0 : "- poprawione błędy w pinger.h uniemożliwiające kompilację na niektórych wersjach glibc (alec)" prawdopodobnie chodzi o to, przestał się kompilować. Czy to jest takie trudne do zrozumienia czy po prostu nie zbyt dokładnie opisałem za pierwszym razem?
Nie, tej odpowiedzi zapewnie udzieli Ci alec, bo on w tym grzebał. Ja tylko zwracam Ci uwagę, że 1.4 _nigdy_ nie było wersją rozwojową. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
uczestnicy (1)
-
Marcin Król