listowanie userow a strony
23 Kwi
2004
23 Kwi
'04
16:27
no wlasnie... pojawia sie mala niedogodnosc... kiedy bedac np na 3 stronie pelnej listy userow, zaweze wyswietlanie do userow z ktorejs sieci, ktorych jest np 10 to lms stara sie pokazac 3 strone zawezonej listy co konczy sie komunikatem iz nie znaleziono userow... w momencie zmiany filtrowania powinna chyba nastapic zmiana strony na 1. -- Goblin
8096
Wiek (w dniach)
8096
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
goblin@pentex.pl