Re: wypisanie z listy mailingowej
18 Cze
2005
18 Cze
'05
11:40
Cezary Listkowski napisał(a):
Proponuje aby wypowiedzial sie webmaster.
To my mamy webmastera? ;) -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7677
Wiek (w dniach)
7677
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król