Re: [lms] Re: [lms] Re: Re: [lms] Re: Ogólnie o systemie.
11 Lip
2004
11 Lip
'04
21:49
On Sun, Jul 11, 2004 at 09:43:20PM +0200, Dawid Wójcicki wrote:
A nazywanie bezczelnym oszustem i złodziejem to nie jest osobista wycieczka?!?!?!?!?!?!?!?!??!!??!?!?
Osobista wyczieczka: +------------------------------------+ |Dawid nie umie korzystać z outlooka| +-----------------+------------------+ | | Mam na dole dorysować trola? kd. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams
8020
Wiek (w dniach)
8020
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
hunter