22 Cze
2005
22 Cze
'05
16:11
Witam Na poczatku przepraszam wszystkich za porauszenie watku nie koniecznie na temat. Mianowicie chodzi o glosna w chwili obecnej sprawe z tzw URTiP a konkretniej z utawa 179 itd itd. Osoby majace wlasne sery, wlasciciele cafei itp na bank wiedza o co chodzi. Jak myslicie czy trybunal konstytucyjny obali beznadziejna ustawe nakazujaca budowanie bunkrow (doslownie). Napiszcie co na ten temat sadzicie oraz jakie waszym zdaniem jest wjscie. Na szczescie nie ma jeszcze urzadu ktory bylby uprawniony do kontrolowania. Pozdrawiam kapral -- Pozdrowienia, kapral@buntownik.pl
7671
Wiek (w dniach)
7671
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
kapral@buntownik.pl