Re: rtparser - pierwsze wrazenia
-------Original Message------- From: lms@lists.rulez.pl Date: 09/24/04 09:13:11 To: lms@lists.rulez.pl Subject: [lms] Re: rtparser - pierwsze wrazenia
1. dodajcie do dokumentacji info ze potrzeba perl mime dodane
gdzie? mam 1.4.0.rc2
2. w przykladowym lms.ini nie ma sekcji [rt] dodane
w sample/lms.ini powinno byc: /usr/sbin/s_e_ndmail :P
3. przy odopwiadaniu na 1szego posta mam warningi (wiadomosc dochodzi do adresata): poprawione
jest lepiej... ale: Warning: Cannot modify header information - headers already sent in /home/services/httpd/virtuale/lms/modules/rtmessageadd.php on line 140
4. nie przychodza do zglaszajacych potwierdzenia (moze trzeba gdzies to wlaczyc?) SOA#1, nie trzeba włączać, szukaj w maillogu, ustawiłeś ścieżkę do sendmaila?
jak cos jeszcze zobacze to opisze dzięki za wszystkie uwagi. Mam jeszcze pytanie, jak podłaczasz parsera do postfiksa? Bo ja nie mogę sobie poradzić z jedną rzeczą. Teraz mam tak jak w dokumentacji do rtparsera, ale chciałbym aby poczta najpierw przeszła
problem wystepje przy nieokreslonej zmiennej mail_from w lms.ini nie da sie wyslac z adresu w kolejce bo nie ma takiegu usera w systemie po wpisaniu np root@domena potwierdzenie leci, lecz minus tego taki, ze odpowiedz lusera na to potwierdzenie nie wpada do rtparsera innymi slowy: nie dziala (u mnie) "Jeśli nie zdefiniowano, zostanie użyty adres kolejki do której zapisano zgłoszenie. Domyślnie: pusty." przez
amavisa. Jak to zrobić?
podlaczam tak jak w dokumantacji - pytanie zatem do madrzejszych niz ja mysle ze lista kolejek moglaby byc wyrozniona czerwonym kolorem gdy jest nowe zgloszenie. mam cos problem ze zmienna tmp_dir oraz mail_dir (jak obadam dokladnie to napisze o co mi biega) wiadomosci wysylane w html'u stwarzaja problemy (luserzy beda jednak takie przesylac)
uczestnicy (1)
-
greg