Re: [lms] naruszenia licencji i praw autorski, a może i coś więc ej... ( odsłona 1 )
PcBig Komputery napisał(a):
Witam, wszystkie firmy dokonują zmian jakby się wstydziły, że używają LMS-a (a mimo tego i tak używają:P). Ciekawe zjawisko ;)
A ja używam i kamuflarzy nie dokonuje (w końcu dobre rzeczy należy promować, a także osoby je tworzące).
Witam, a ja uważam, że manipulacje stylistyka powinny (i chyba są?:>) w pełni dopuszczalne. Jedyna rzecz jaka jest istotna to żeby zaznaczyć "kto wykonał kawał dobrej roboty". To, że coś się dostosowuje wizualnie to jest rzecz normalna, zwłaszcza jeśli chce się mieć coś jako integralna część czegoś większego. -- pozdrawiam Waldemar Fraś email: waldemar.fras@ekrakow.net www: http://www.piastlan.pl _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
uczestnicy (1)
-
Waldemar Fraś