Re: [lms] Re: lms-traffic, version 1.1 - błąd
1 Lis
2003
1 Lis
'03
12:41
Witaj Przemysław, Saturday, November 1, 2003, 12:30:38 PM, napisałeś:
Czy ktosik już robił "normalniejsze" wykresy ale mrtg/rrd ? Czy na chwilę obecną trzeba samemu sobie kombinować ?
Kombinować i wysłać nam diffa ;) -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]
8270
Wiek (w dniach)
8270
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król