czy wedlug was nie przydaloby sie cos takiego ze jak klikam na rozlicz to wyskakuje okientko zeby wpisac komentarzz do rozliczenia. aktualnie komentarz zawsze jest wstawiamy z tekstem rozliczono. mnie to na poczatku mylilo i klikalem rozlicz aby rozliczyc fakture..
Witam, Dnia Fri, Dec 10, 2004 at 01:16:07PM CET, KubaTyszko napisał: potem doszedlem ze trzeba wejsc w faktury i tam kliknac dopiero rozlicz fakture :> ale fakt, przydalaby sie mozliwosc dawania 'rozlicz' w wlasnym komentarzem np. 'anulowano zaplate bo klient glupi :>' Pozdrawiam, Tomasz T. Ciaszczyk -- .: ciacho<at>ciacho.pl ciacho<at>jabber.org http://ciacho.pl :. .: Zwykly uzytkownik nie laduje calego M$ Office, :. .: Internetu i nie formatuje w tym samym czasie dyskietek. :. .: -- Andrzej Kajetanowicz :.
uczestnicy (1)
-
Tomasz T. Ciaszczyk