Re: Re: [lms] Re: Ogólnie o systemie.
11 Lip
2004
11 Lip
'04
21:13
On Sun, Jul 11, 2004 at 09:01:04PM +0200, Dawid Wójcicki wrote: |> Eh, nie zbastujesz, póki ci mama komputera nie wyłączy najwyraźniej...
Liczyłem na subiektywne wypowiedzi (słyszałeś kiedyś takie długie słowo na `s`?), których NIE MA w manualach. Dużo widziałem, dużo słyszałem, jeszcze trochę, a pobijesz rekord.
Subiektywnie: LMS-UI jest zrobione w php, i używanie go bez żadnego akceleratora php, zwłaszcza jako php-cgi lekko ssie/przymula serwer gdy liczba userów > 100. kd. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams
8018
Wiek (w dniach)
8018
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
hunter