Re: Pytanie apropo odpalenia LMS DAEMON
Witaj Grzegorz, Sunday, December 14, 2003, 12:06:40 AM, napisałeś:
Udalo mi sie go w koncu skompilowac, choc szkoda ze te wszystkie liby jak lib do gadu gadu nie jest juz included z softem :))) Ale jasna sprawa ze to jest devel
A czemu miało by być?
Jesli mozna prosil bym o tutaj przyklad jak ja mam stworzyc:
CREATE TABLE reload { cokolwiek varchar(10) DEFAULT '' NOT NULL, } TYPE=MyISAM;
Ostatnia sprawa co znaczy jaki kolwiek wpis do tej tabeli powoduje reload, jak to zintegrowac zebm pod przyciskiem reload w lms mial faktycznie reload. Musze zrobic ze bashowy skrypt po prostu dopisuje cokowiek do tabeli reload moge tez tutaj prosi o jakis przyklad ?
reload_sqlquery = "INSERT INTO `reload` ( `cokolwiek` ) VALUES ('cokolwiek')"; -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]
uczestnicy (1)
-
Marcin Król