1 Kwi
2004
1 Kwi
'04
13:31
Dnia 2004-04-01 12:52, Użytkownik Marcin Król napisał:
Witam,
Tak. No więc uważam że dobrze by było zamknąć kod LMSa, rozprowadzać go jako binarne paczki i brać za to opłaty. Jak uważacie?
Jako użytkownik mogę powiedzieć, że wolałbym nie ... To mi się podoba w linuxie, że jest dostępny bez opłat, co pozwala mi zaoszczędzić pieniędzy, których nie mam. Rozumiem autorów, że chcieli by mieć coś z tego interesu, ale można to robić np. na zasadzie supportu, instalacji jak np. nagios (www.nagios.org). -- pozdrawiam [ pawel@rohde.poznan.pl [ Paweł Rohde
8120
Wiek (w dniach)
8120
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Paweł Rohde