Re: Najwieksza siec na LMS ?
22 Lut
2006
22 Lut
'06
21:04
Witam, Dnia śro, lut 22, 2006 at 07:10:16 CET, Jakub Wartak napisał:
Witam,
jaka jest najwieksza siec obslugiwana przez LMSa ? ( czysta ciekawosc )
Ostatnio robilem mala fuche (wymiana osprzetu sieciowego) dla sieci zbudowanej na LMS ktora miala ~2100 uzyszkodnikow (6 osiedl na obrzezach wawki, w ciagu dwoch miesiecy dojda jeszcze 3 z z ok. 2000 mieszkan wiec pewnie dojdzie kolo 1000 uzyszkodnikow). Pozdrawiam, Tomasz T. Ciaszczyk -- .: ciacho#ciacho%pl ][ Choć ja umarłem, niechaj smutek żyje :. .: http://ciacho.pl ][ --William Shakespeare "Tytus Andronikus" :. .: ciacho#jabber%org][ :.
7428
Wiek (w dniach)
7428
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Tomasz T. Ciaszczyk