Re: OT: URTiP powiedzcie ze zartuja :)
7 Cze
2005
7 Cze
'05
13:30
Dnia 2005-06-07 13:12, Użytkownik rafple@interia.pl napisał: >>Polecam wątek o tym tutaj: >>http://forum.osbridge.pl/viewtopic.php?t=1095>postdays=0>postorder=asc>start=0 >> >>Są nawet skany dokumentów utip (jak by ktoś jeszcze nie dostał) i abw >>(wykładnia). >> >>No skanow nie znalazlem :( >> >> cytat: " - Co to jest? Co to jest kurwa się pytam??! - To? Las! - Las? A możesz mi powiedzieć na chuj mi las? - No w scenopisie pisze, jest napisane panie producencie - Gdzie, czytaj - [czyta] I oczom ich ukazał się las - Pokaż - [czyta , przewraca stronę] - Jeszcze raz czytaj - [czyta, jeszcze raz] I oczom ich ukazał się las - Przewróć stronę - ... krzyży - O kurwa !... " "Nic śmiesznego" z Cezary Pazurą. Tak więc PRZEWRÓĆ STRONĘ -- [pozdrawiam Paweł Rohde ] [email: pawel@rohde.poznan.pl, kom: 888 56 86 26 ] [JID: admin@suchylas.net, GG: 755284 ]
7691
Wiek (w dniach)
7691
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Paweł Rohde