10 Maj
2005
10 Maj
'05
23:08
Łukasz Jarosław Mozer napisał(a):
Szczerze? To nie widzi mi się to. Przynajmniej nie w takiej formie jak Ty to widzisz :)
Mi też nie. Ale za to nr. ST (środka trwałego) można imho trzymać.
Albo nr. ewidencyjny ktory odnosi sie do innej tabeli/bazy/systemu. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7719
Wiek (w dniach)
7719
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król