1 Kwi
2005
1 Kwi
'05
13:05
On Fri, 01 Apr 2005 12:51:07 +0200, Krzysztof Lewandowski wrote
Daniel Fenert napisał(a):
W dniu Fri, Apr 01, 2005 at 12:01:47PM +0200, Marcin Król wystukał(a):
I teraz tak: - czy takie przyjęcie jest słuszne? - czy rozwijając okienkową wersję LMSa opłaca się dalej rozwijać www-gui? - czy ktoś widzi jakieś wady powyższego rozwiązania? :)
Windowsowe gui ma zasadniczą wadę - trzeba mieć windowsy. Chyba że okienkowe == Xfree/X.org? :-)
Jeżeli tylko windows gui to chyba będzie najlepiej zapomnieć o tym rozwiązaniu.
Na lms-dev napisaliśmy, że gui będzie bazowało na Qt4.
-- Krzysztof Lewandowski - krzysiek@lca.pl
-- Tomasz Chilinski
7752
Wiek (w dniach)
7752
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Tomasz Chilinski