9 Lis
2004
9 Lis
'04
13:37
Krzysztof Lewandowski napisał(a):
Myślę że najlepiej było by jak KP wystawiane było automatycznie, a drukowanie było identycznie jak w przypadku faktury, ikonka drukarki koło opisu wpłaty. Jak KP to tylko pełen automat każda wpłata to KP
A jak ktoś płaci przelewem to też mu KP wystawiasz? -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7898
Wiek (w dniach)
7898
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król