2 Kwi
2006
2 Kwi
'06
17:48
From: "Konrad" <kcem@tlen.pl> To: <lms@lists.rulez.pl> Sent: Sunday, April 02, 2006 1:06 PM Subject: [lms] Re: Wygląd LMSa Waldi napisał(a):
fajne, ja juz zapodałem do LMSa - chyba, że autor jednak zabroni :-)
mozna tez gdzies je zobaczyc?? jakis link:) pozdrawiam Waldi Autor nie zabroni :) To jest fotka odpowiednio (bardzo prosto) zmontowana w GIMPie. Raczej nie można zobaczyć, nie mam swojej stronki, ani nie wiem gdzie można zamieścić... jak narysuję coś jeszcze to może też wyślę. Ostatnio pracuję jednak nad innym projektem i nie mam za bardzo czasu.
Pozdrawiam, Konrad Cempura Hejka, mozesz wkleic przez http://pliki.eti.ekrakow.net pozdrawiam Waldi
7389
Wiek (w dniach)
7389
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Waldi