27 Mar
2007
27 Mar
'07
13:26
Mam w LMS;ie czesc klient z naliczaniem 5-tego kazdego miesiaca, a czesc 1-szego...jak wszystkim ustawic naliczanie na 1-go kazdego miesiaca za jednym machnięciem?;-) LMS 1.8.9 Pozdrawiam. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
7032
Wiek (w dniach)
7032
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Matys Łukasz