9 Wrz
2003
9 Wrz
'03
00:27
Witam.
a moze by tak dorzucic mozliwosc odroczki o X dni. zalozmy koles ma termin do 8 a dzwoni i prosi ladnie o przelozenie terminu np. do 15 co wy na to ???
Narazie nie ma terminu płatności, nie mam pomysłu jak go rozwiazac w SQL'u, masz pomysły michał? a w czym problem? mamy dzień podstawowy rozliczania i okres trwania abonamentu.
Łukasz Jarosław Mozer wrote: liczymy sume i sprawdzamy BETWEEN. jeżeli false (ew. > <) to znaczy ze czas zapłacić :P -- Pozdrawiam, Radosław 'Warden' Antoniuk GG: 260746 | +48 502 273 393 | 6BONE-HDL: MNT-WARDEN
8324
Wiek (w dniach)
8324
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Warden