22 Gru
2015
22 Gru
'15
09:02
Hej, aktualnie wysyłanie wiadomości poprzez userpanel dają możliwość podglądu czy klient otrzymał i przeczytał wiadomość. Dla samych komunikatów www powyższej funkcjonalności podczas wyświetlania informacji o wiadomości brak. Dobrze by było mieć możliwość podglądu czy klient taką wiadomość odczytał - kiedy potwierdził, że się zapoznał. Przy okazji, potwierdzenie przeczytania wiadomości via userpanel nie zmienia statusu na dostarczono, dalej jest jako wysłane. -- D.Wesołowski