14 Gru
2015
14 Gru
'15
14:34
Witajcie. Jak ewidencjonujecie u siebie vlany L2 ?? Popełniłem właśnie wtyczkę, która zaspokaja moje niewielkie potrzeby. do oglądnięcia http://lmstest.hades.tarman.pl?m=vlan user: 'demo' pass: 'Demo1234' Ponieważ jest to wersja alfa proszę o sugestie i testy ;). -- Pozdrawiam Michał Szmigielski /ernesttar/