On Mon, Jun 02, 2003 at 06:14:20PM +0000, Michał Nasiadka wrote:
Witam. Jestem lekko swiezym uzytkownikiem lmsa, no i mam w planach uzycie go sdopiero. W zwiazku z tym mam pytanie. Pisal juz ktos modul do ipf'a albo ipfw do uzycia we freebsd? tak jak to jest z openbsdowym pfem? Jesli nie to sam sie za to zabiore ;)
Nie tyle co modul, a odpowiedni konfig dla lms-mgc. W chwili obecnej nie ma pliku przykladowego dla systemow *BSD, ale bez wiekszych problemow mozesz napisac odpowiedni dla siebie (a potem podeslac, aby byla dla potomnosci) -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat IPv4://repcio@3575230515 IPv6://repcio@3ffe:8010:1c:beaf::2 +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | Network Administrator @ Repcio.NET & Trzebnica.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+