3 Lis
2004
3 Lis
'04
22:05
Witam, W Twoim liście datowanym 3 listopada 2004 (10:41:39) można przeczytać: g> Witam g> Czy ostatnio było coś grzebane przy urządzeniach sieciowych. g> Wcześniej mogłem dodać do nich adres ip. A teraz próbuję i g> wpisuję mac i adres ip. Klikam zapisz i w dalszym ciągu g> wyświetla się, że to urządzenie nie posiada żadnego adresu ip. g> LMS wersja aktualna z cvs. W dalszym ciągu coś nie działa. Jak dodałem jedno urządzenie to przestała się rysować mapa urządzeń. Wcześniej jak zadałem rysowanie od jednego ze środkowych urządzeń, to się rysowała. I niestety nie można dodać ip do urządzenia :-( -- Pozdrowienia, Tomek mailto:gal01@wp.pl