10 Lis
2004
10 Lis
'04
14:35
Marek Adamski napisał(a):
Witaj Grupa!
Może nie znalazłem tego w manualu, albo przeoczyłem, ale czy jest możliwość zrobienia tak aby: klient zostaje obciążony płatnością. Dostaje na zapłacenie 14 dni + 3 dni zwłoki (dla banków) Po tym okresie jak nie zapłaci to komputer zostaje odrazu odcięty.
ztcw nie ma. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.