9 Wrz
2003
9 Wrz
'03
00:51
Witam.
Ja i tak tu stanowię większość :P
Ważysz więcej niż moje 104? -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl