3 Gru
2006
3 Gru
'06
14:07
Dnia 03-12-2006 o 13:52:50 Robert Rakowski <bobycob@dream.net.pl> napisał(a):
Dnia 03-12-2006 o 13:17:54 Tomasz Chilinski <chilek@chilan.com> napisał(a):
właściwie nigdzie pakiet nie dotrze, poniewarz w tablicy arp modemu brak wpisu o adresie xx.xx.xx.23 -- pozdrawiam Robert Rakowski