On Sat, Apr 24, 2004 at 08:52:51AM +0100, Tomasz Chilinski wrote:
On Fri, 23 Apr 2004 23:09:04 +0200, Przemysław 'Repcio' Gubernat wrote
On Fri, Apr 23, 2004 at 11:03:00PM +0200, Łukasz Jarosław Mozer wrote:
Witam.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=23867647
:/
Do adminów Allego. Przecież sprzedaje rzecz do której nie ma praw !!
Zaraz zaraz to oprogramowania GPL nie można sprzedawać z dołączonym kodem źródłowym. Redhat i Mandrake też są złodziejami? :)
AFAIR Tak.. dopuszczalne jest po kosztach (nośnik + wysyłka) Dodatkowo klient stara się wywołać wrażanie że jest autorem całego systemu. -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+