Witaj Marcin, W Twoim liście datowanym 6 listopada 2004 (22:43:23) można przeczytać: MK> Marek Adamski napisał(a): MK> [...]
Najlepsze jest to że z wersji rozwojowej 1.4 się skompilował. MK> [...]
MK> 1.4 to wersja stabilna, nie rozwojowa. Tak, ale jeszcze całkiem nie dawno była wersją rozwojową. Więc dopóki była wersja 1.4.0rc3, albo rc4 (nie pamiętam dokładnie) to pinger się kompilował, ale po zmianach w 1.4.0 : "- poprawione błędy w pinger.h uniemożliwiające kompilację na niektórych wersjach glibc (alec)" prawdopodobnie chodzi o to, przestał się kompilować. Czy to jest takie trudne do zrozumienia czy po prostu nie zbyt dokładnie opisałem za pierwszym razem? -- Pozdrowienia, **************************** * Marek (SirAdams) Adamski * * ICQ:42751516 * * GG:14747 * * Linux user:#253788 * ****************************