24 Kwi
2004
24 Kwi
'04
17:47
Użytkownik Radek Antoniuk napisał:
2) Wiem że programy na GPL można sprzedawać i autorzy mędą mieli z tego figę.
Nie można. Sąd.
Argumenty? -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]