26 Mar
2008
26 Mar
'08
15:44
Witam! W liście datowanym 26 marca 2008 (15:27:17) napisano:
Tomasz Chiliński pisze:
Backend radiusowy też mamy. Właściwie bazę danych z ruchem możemy zasilać i ipt_ACCOUNT i radiusem.
No i to jest dobra wiadomosc.
ile to kosztuje moze spytam -- Pozdrowienia, SoNiC !DSPAM:47ea6138122579210314635!