24 Wrz
2004
24 Wrz
'04
04:42
Witam. W liście z dnia 23 września 2004 (15:04:27) można przeczytać:
Prace nad automatycznym wywalaniem postów htmlu są dużo bardziej zaawansowane na dzień dzisiajszy niż zaadaptowanie ipfw i ipnat.
Ja zawsze powtarzałem że FreeBSD jest do d*.*, ale nie miałem argumentów. Ale skoro sportowali MSOE pod FBSD, to wreszcie takowe posiadam ;) -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl