Witaj Matys, W Twoim liście datowanym 11 kwietnia 2006 (15:12:27) można przeczytać:
Witam, otoz po usunieciu adminow z LMS'a, nadal widnieją w tabeli admins, i potem jezeli chce dodac admina o loginie ktory kiedys usunalem, nie mozna..czy reczne usuniecie zbednych adminow z bazy (phpadmin), niewidocznych w LMS'sie jest bezpieczne? Pozdrawiam.
A może zamiast ręcznego usuwania adminów z bazy i ponowne ich dodawanie, wystarczy zmienić wartość w deleted na "0" i ponowna zmiana hasła w lms? Jak by nie patrzeć to sposób prostszy. -- Pozdrowienia, **************************** * Marek (SirAdams) Adamski * * LMS: 1.4.1 + daemon * * http://www.siradams.com/ * * ICQ:42751516 * * GG:14747 * * Linux user:#253788 * ****************************