On Wed, Apr 27, 2005 at 01:18:51PM +0200, Galciu wrote: [..]
ok, więc jest tak: JPK, Dziubek, Repcio, Majak, Galciu, Zbyszek Rybarczyk, Jacekk, Byq, Net - Brydak?? Razem z Net - service który zapewne sie zdecyduje jest 9osób, proponuję przelać na konto po 100zł, a jeżeli Tomek się zdecyduje to jego 100zł będzie bonusem dla developera :) [..]
Przekazałem szefowi (już jakiś czas temu) żeby przelał 120 czy 160 zł celem KP do na konto Alec'a -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | _API Internet_ A. Stolarczyk i P. Gubernat Spółka Jawna | | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+