3 Mar
2018
3 Mar
'18
09:05
Rozumiem, tylko że wcześniej tak to działało: Zaznaczam fakturę jako rozliczona i wtedy automatycznie w transakcjach dodawana była kwota tej faktury i saldo się aktualizowało. Czy ta opcja została zlikwidowana?