29 Mar
2005
29 Mar
'05
15:03
Czy ktoś odczuwa potrzebę zaimplementowania rabatów poprzez dodanie pola do określenia procentowego rabatu danego zobowiązania klienta? Przy naliczaniu/wystawianiu faktur kwota zobowiązania byłaby po prostu pomniejszana o jakiś procent taryfy.
Dnia wtorek, 29 marca 2005 14:42, A.L.E.C napisał: pomysl chyba dobry Robert CyberM -- Sarocom Network (http://www.sarocom.net) Debian Project (http://www.debian.org)