6 Lis
2004
6 Lis
'04
11:28
lexx@polarnet.gliwice.pl napisał(a):
moj system to WinXP SP2,
Nadal nie opisałeś swojego środowiska. [...] to coz mam napisac bo ludzie roznie rozumieja to pojecie. pozdrawiam ------------------------------------------------- Radek Fredi Polchlopek "radekp@internetdls.pl" Life is short play more Q3 --------------------------------------------------