3 Kwi
2005
3 Kwi
'05
13:56
mam problem ze skonfigurowaniem fpinga, tj skonfigurowałem zdaje się poprawnie, ale nie wiem co dalej muszę zrobić, aby pokazywało mi w lms-ie które komputery są dołączone a które nie (aktualnie mam tylko "?" przy każdym z kompów). Oto fragment lms.ini (wer. 1.4.4): [fping] ; networks = temp_file = /etc/fping_hosts fping_binary = /usr/sbin/fping i to wszystko, odpalam fping, pokazuje, że skrypt wykonany, ale nic się nie aktualizuje. Proszę o pomoc, z góry dziękuję Pozdrawiam Tomasz Fido