10 Maj
2004
10 Maj
'04
14:21
Witam, Bartosz w poprzedniej wiadomości napisałeś(aś):
A gdzie jest ten link do rc6?? I czy ktoś wie jak ustawić plan text w outlook'u??
1. http://lms.rulez.pl/download.php 2. http://b3d.ats.com.pl/netykieta.html pisz pod postem, tnij cytaty, wszystkiego dowiesz sie z powyzszego linka. Przeciez masz jak wół 1.2.0 i 1.2.1 to sa najnowsze wersje i podejrzewam, ze obsluguja zw... -- [Rzeczywistość to fikcja...] Paweł "Puchacz" Purchalak puchacz101@poczta.onet.pl http://www.moded-kompz.net