8 Maj
2004
8 Maj
'04
10:23
Witam. W liście z dnia 8 maja 2004 (01:32:00) można przeczytać:
rano spaczkuje najnowsze rc
Dlaczego rc? -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl