Jaroslaw Dziubek napisał(a):
[Tuesday, 29 March 2005], Krzysztof Lewandowski napisał(a):
Mam małe pytanie wszędzie poza fakturami działa mi UTF-8 niestety przy podglądzie faktur zawsze przeglądarka otwiera się w ISO
w php.ini mam wywalony wogóle default_charset (nawet przy wpisanym UTF nie działa) w httpd.conf mam ustawione UTF dla lms.
W czym może być jeszcze problem??
dopisz do lms.ini w dziale [invoices] content_type = 'text/html; charset=utf-8'
badz to samo poprzez przegladarke w Administracja/Konfiguracja UI
Dzieki, zrobiła faktury w pdf i po problemie. KL -- Krzysztof Lewandowski - krzysiek@lca.pl Oficjalny Portal Miasta Legnicy - www.lca.pl 59-220 Legnica, ul. Pomorska 56 tel. (76) 866 49 11 biuro@lca.pl Nie odpisuje na listy pisane w HTML