On Tue, Sep 09, 2003 at 12:27:59AM +0200, Warden wrote:
Narazie nie ma terminu płatności, nie mam pomysłu jak go rozwiazac w SQL'u, masz pomysły michał? a w czym problem? mamy dzień podstawowy rozliczania i okres trwania abonamentu. liczymy sume i sprawdzamy BETWEEN. jeżeli false (ew. > <) to znaczy ze czas zapłacić :P
Jeszczerazpoludzkupoproszę. Tzn. Mając np dzien '15' rozliczania i okres np 04/09-16/09 ? niekumam no chyba że do dnia 04/09 dodajemy _ilość_ dni np 3 i mam że trzeba zapłacić do 07/09. Ale imo to lepiej jest przechowywać. Tzn nie zamykać sobie drogi sztucznie do dania np 'instalacja' 01/01 i termin 7 dni na wpłącenie 50%, i 50 dni na kolejne 50%. kd. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams