1 Kwi
2005
1 Kwi
'05
14:52
Adrian Smarzewski wrote:
Ale na dobrą sprawę na obecne czasu xul jest bardzo mało wspierany.
w jakim sensie mało?
W sensie co go wspiera? -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.