13 Mar
2007
13 Mar
'07
16:07
A.L.E.C napisał(a):
Matys Łukasz napisał(a):
Juz widze ze opcja z dodaniem drugi raz tego samego hosta odpada:/ Jakies inne pomysly?
jak nie host, to moduł podwoić ;)
Nie da rady, takze pluje sie ze dana instancja juz istnieje :/. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms